Domů Blog Jak rychle a snadno docílit vysněné figury? Jednoznačně ketózou!

Jak rychle a snadno docílit vysněné figury? Jednoznačně ketózou!

MyKETO tým

Toužíte po krásné postavě? Nejen díky cvičení, ale také především díky změně ve svém jídelníčku toho můžete docílit. Všaďte letos na keto dietu a dostaňte své tělo do formy. 

 

Bubák jménem plavková sezóna!

Ruku na srdce, milé dámy a pánové, také je pro vás vaření a jídlo koníčkem a jednou z vašich radostí? V tomto směru je na tom většina z nás podobně. Jenomže, co když máme, díky našemu koníčku, po zimě figuru ještě pořád tak trochu kulaťoučkou? Letos to sice na léto zatím vůbec nevypadá, ale i tak se všichni těšíme na období letních dovolených, výletů a vodních radovánek. Pořád tak nějak všichni doufáme, že si ještě sluníčka jak se patří užijeme a své tělo vystavíme příjemné sluneční lázni. A když už jsme u toho, jak jste na tom vy, odhodíte své svršky letos s kuráží? Plavková sezóna je v tomto směru výzvou a každodoční zkouškou „ohněm". Patříte k těm, kteří jsou již připraveni, nebo necháváte ladění své postavy a případné hubnutí do plavek na poslední chvíli?  Zatím není nic není ztraceno, na váš návrat do formy je ještě stále čas! 

 

Chcete být opět sexy? Krásněte a hubněte s keto dietou!

Keto dieta je pomocníkem pro každého, kdo chce zhubnout rychle, pohodlně a udržitelně. Na tom se shoduje mnoho spokojených klientů. Nový životní styl a low carb stravování vám totiž může pomoci opět se cítit fit a sexy a udělat definitivní tečku za přejídáním se a skrytým tloustnutím v podobě zákeřného viscerálního tuku. Vaše zdraví a psychická spokojenost vám za změnu jak se patří poděkují.

 

V čem spočívá úspěch ketonové diety?

Úspěch spočívá v maximálním využití stavu zvaném ketóza a dále v navození pocitu nasycení díky vyššímu objemu proteinů a vlákniny ve stravě. Nyní je rozhodně ten správný čas začít. Vidina krásného těla v plavkách je totiž pro mnoho z nás dostatečně motivující. Navíc s keto dietou budete pociťovat i dostatek vitality a energie. Mrkněte na úspěchy zákazníků české keto diety a nechte se inspirovat! 

 

Co v rámci keto diety jíst a jaká je příprava proteinových jídel? 

Jednoduše si vyberte ze široké nabídky dietních plánů. Sáhnout můžete např. po Výhodných balíčcích, které jsou zvýhodněné nejen finančně a přinášejí dárek v podobě šejkru, ale i díky svému praktickému využití kdekoliv, kdykoliv a v jakýchkoli podmínkách (v kanceláři nebo třeba na cestách, během dovolených apod) vám ušetří spoustu drahocenného času, který můžete využít mnohem užitečněji. Stačí doslova pár minut a vaše chutné proteinové jídlo je připraveno. Vybírat si můžete ze široké škály proteinových koktejlů, proteinových kaší, sušeného masa, hlavních proteinových jídel, např. masového ragú, polévek, křupavých bramboráčků, vláčných omelet, ale i jahodových palačinek a lahodných dezertů. Uvidíte, jak si pochutnáte!

 

Příjemnou plavkovou sezónu vám přeje MyKETO!

Je dobré vědět, že k bezva figuře máte dobře našlápnuto. Přejeme vám nádhernou dovolenou, úžasné výlety, překrásné počasí, spoustu příjemných setkání s přáteli, relaxu u bazénu a úplně nejvíc hrdosti na vaši nově nabytou figuru v plavkách! 

PS: Pro maximální kontrolu nad vaším hubnutím můžete kdykoli využít pomoc a podporu zkušených výživových poradců, kteří tu jsou pro vás! 

 

Podobné články: 
MyKETO tým

Rozhovor s výživovou poradkyní Veronikou Poskočilovou, odbornicí na problematiku diet a spoluzakladatelkou Výživového institutu. Svou profesi výživové poradkyně bere velmi vážně. S klienty si dokáže vybudovat vzájemný vztah plný důvěry a motivace potřebné k hubnutí. Pod jejím vedením už úspěšně zhublo více než 300 klientů.