Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek
a získejte 100 Kč na první nákup.

Domů Blog Keto dieta pro muže aneb Pánové shoďte svoji pneumatiku!

Keto dieta pro muže aneb Pánové shoďte svoji pneumatiku!

MyKETO tým

Zajímáte se o hubnutí, chcete se dozvědět více o ketóze, keto dietě, neboli o "steakové dietě"? Inspirujte se, jak je možné s její pomocí zhubnout. 

 

Udělejte si rychlý test a zjistěte, jestli keto dietu potřebujete

Zadýcháte se při chůzi do schodů a již v prvním mezipatře nemůžete jinak, než si chvíli odpočinout?  ANO NE
Dělá vám problém zavazování tkaniček?    ANO NE
Vyšlo vám na BMI Kalkulačce 4 v 1 vyšší číslo a objevilo se varování, že byste měl zhubnout?  ANO NE

....

Pokud jste alespoň na 2 otázky otázky odpověděl ano, zjistěte si o ketodietě více a inspirujte se ke změně!

 

Chcete zhubnout břicho či postavu a nevíte jak? Příběh Mirka

Roky jsem se snažil zhubnout svou břišní pneumatiku a až s keto dietou se mi to povedlo.“ říká Mirek, 31 let a rozvážně nám vypráví svůj příběh. "Dřív jsem hodně sportoval a problémy s váhou se mě netýkaly. Pak jsem ale se sporty skončil a vyměnil je za sedavé zaměstnání. Boj s mými kily začal." Postrčením k dietě byla obvodní lékařka, která na základě výsledků rozboru krve Mirka důrazně varovala a doporučila mu co nejdříve zhubnout. Nejvíce ale chtěl zhubnout kvůli své rodině. Bohužel přes veškerou snahu se mu dlouho nedařilo najít dietu, která by u něj fungovala. Nakonec vyzkoušel keto dietu MyKETO, která je jiná než ostatní diety a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Mirek má rád maso na různé způsoby, miluje sýry a jiné mléčné výrobky, nepohrdne ani zeleninou, takže si keto dietu i nízkosacharidové, low carb stravování docela oblíbil, občas si ale klidně zařadí zcela nedietní den. Celkově je Mirek spokojený zejména s rychlým efektem ketonové diety MyKETO i s dobrou chutí jídel, ze kterých si hravě vybral své favority.  „S keto dietou šla nadbytečná kila rychle dolů.“ pochvaluje si Mirek, který nejen viditelně zhubnul, navíc u něj šla nahoru i energie a vitalita.

Podobně jako Mirek si ketonovou dietu pochvaluje i o deset let starší Ondřej, kterého jsme se zeptali, co bylo tím hlavním důvodem, proč se rozhodl pro českou keto dietu MyKETO. „O keto stravování a ketóze jsem si na internetu přečetl všechno co šlo, dokonce jsem pár dnů zkoušel sám vařit si jídla z povolených potravin, ale v té první fázi to bylo složité a za nějakou dobu už jsem nemohl stále se opakující potraviny ani vidět. Pak manželka objednala na zkoušku pár pytlíků od MyKETO. Zpočátku jsem tomu moc nevěřil, ale vyzkoušel jsem je a zachutnalo mi. Pak jsem si koupil výhodný balíček MAXI. Sám na sobě jsem si totiž ověřil, že toto jídlo skutečně funguje. Jedl jsem celkem 5× denně. Jídel to byly dobré porce, nepociťoval jsem hlad a střídal jsem slaná i sladká jídla, připravená jsem je měl doma i v práci vždycky za chvilku...“ říká Ondřej a dodává, že teď se díky ztraceným kilogramům cítí skutečně spokojený. Proteinová jídla MyKETO už si dává jenom jednou, maximálně 2x denně a žádný jo-jo efekt se nedostavil. Keto dieta je skutečně účinná, pánové, díky ní můžete i vy zhubnout rychle a snadno. 

Keto dieta není o hladovění, naopak. Dát si klidně můžete i steak.

 

Co vás, pánové, bude na hubnutí s ketodietou bavit?

  1. Máme pro Vás dobrou zprávu, hubnutí břicha či celkové postavy vám půjde mnohem lépe než ženám! Důvod tkví jednak v odlišnostech metabolismu a stavby těla, ale i v tom, že lépe ovládáte své chutě a není pro vás problém odvést pozornost od jídla k jiné činnosti, na rozdíl od žen, které jsou často tzv. emocionálními jedlíky.
  2. MyKETO je dieta bez hladovění. Během této diety, na rozdíl od ostatních diet či hladovek, netrpíte pocitem hladu, jíte 5x denně proteinová jídla a kdybyste přece jen  měli pocit, že potřebujete navíc něco zakousnout, můžete si dát povolené druhy zeleniny nebo třeba chutný vývar (1 porce jen 10 kcal) či dokonce kakao plné proteinů.
  3. Ketodieta MyKETO je velmi komplexní a snadná, lehce ji dodržíte doma, v zaměstnání i na cestách.
  4. Jako muž jistě oceníte, že již po 1. fázi (obvykle trvá 1 týden) si můžete začít dopřávat maso. Proto se také proteinové dietě někdy říká steaková dieta a mezi muži je mimořádně oblíbená. Během ketodiety se vůbec nemusíte vzdát "flákoty", dokonce ani tučnějších potravin (sýrů, jogurtů apod), protože se mění poměry přijímaných živin ve prospěch proteinů a tuků. Nemusíte tedy jíst vyloženě dietně. Určitě nemusíte ani nakupovat málo chutné nízkotučné produkty v supermarketu. Co ale je nutné maximálně eliminovat jsou sacharidy (přílohy, pečivo, sladkosti).
  5. Proto, abyste zhubli nemusíte vyloženě cvičit, kila jdou dolů i bez nadměrného pohybu.
  6. Abyste měli dokonalý přehled nad vaším hubnutím postačí, když si zapamatujete pár jednoduchých a přehledných pravidel ketodiety.
  7. Vězte, že hubnutí mužů je skutečně jednodušší než hubnutí žen, pokud do toho půjdete společně se svou drahou polovičkou dejte si dobrý pozor, ať ji nenaštvete vašimi rychlejšími výsledky!

Objevte svět kvalitních proteinových jídel a nápojů

 

Hubnutí mužů, proč je jednodušší než u žen?

Jedním z důvodů je rozdílný bazální metabolismus mužů a žen, ten si můžete představit jako energii, kterou vydáte v klidovém stavu. Určité množství energie totiž spálíte vždy, i když strávíte celý den v posteli. A muži jí nicneděláním vydají víc než ženy. Také během cvičení a celkově během pohybu muži spálí více kalorií než ženy. Dalším rozdílem je, že muži mají přirozeně více svalové hmoty než ženy, kterým příroda zase nadělila více tuku. Větší množství svalů pro muže znamená rychlejší, tedy výkonnější metabolismus.

 

Pozor, ani jako muž ale nemáte ještě vyhráno!

S přibývajícím věkem dochází obecně ke zpomalování metabolismu mužů i žen, což ve svém důsledku způsobuje rychlejší nabírání tuků, které se u mužů usazují typicky v oblasti břicha. Bojovat můžete ale také s celkovým zmnožením tuku a nepříjemnými zdravotními dopady. Nejobtížnější je hubnutí mužů po padesátce. Právě zde může být keto dieta ideálním způsobem, jak efektivně zhubnout břicho či celkově zmnožený tuk v těle.

 

Genetická predispozice může ohrozit zdraví mužů

U mužů je geneticky mnohem vyšší pravděpodobnost, že se tuk bude ukládat v břišní oblasti a právě tzv. pivní břicho ze zdravotního hlediska velmi problematické. Viscerální tuk, který se usazuje kolem vnitřních orgánů, jako jsou ledviny, játra a střeva může skrze produkci vlastních hormonů, ale nejen to, narušit jejich správné fungování. Pokud je tuku hodně, začne prorůstat jednotlivé orgány. Ve výsledku tyto stavy mohou vyústit až v diabetes 2. typu, vysoký cholesterol, vysoký krevní tlak a následně v srdečně-cévní onemocnění, či dokonce rakovinu. Jakmile již břicho nenabízí dostatečný prostor pro ukládání tuku, tělo jej začne „posílat“ do nejbližších orgánů, což může vést právě k uvedeným zdravotním komplikacím.

 

Jaká je realita vašeho všedního dne? Jste nadšenec do fitness nebo si raději vychutnáváte nicnedělání?

Hubnutí a celkově udržování si postavy je kolektivním šílenstvím dnešní moderní doby. Hned po ránu si můžete přečíst na sociálních sítích, že půlka vašich přátel už stihla tři sta angličáků i s partnerkou a psem coby zátěží na zádech. Vy jste přitom pouze napůl přemohli klinickou smrt, polili se čajem a zakopli o svého polospícího psa.

Velmi těžké to mají muži, kteří mají sedavé povolání, během dne nespálí téměř žádné kalorie. Zpestřením dne se často stávají obědy s kolegy, běžné je i zcela nepravidelné stravování nebo nadměrná konzumace sladkých nápojů či sladkostí obecně. Po čase se kalorie přijaté během dne i večer v podobě dobré večeře a možná i alkoholu nasčítají a nezbývá než se pustit do boje. O to, aby byl pro vás vítězný se postará proteinová dieta MyKETO. Jídla bohatá na proteiny jsou cestou, jak se vyvarovat velmi tvrdému omezování, drsným hladovkám či nesmyslným dietám, které stejně nepřináší dlouhodobý účinek. Proteinová dieta je dieta s výraznými výsledky. Cesta k úspěchu v hubnutí vede přes vyvážená jídla s dostatkem proteinů a vlákniny. A přesně taková jsou jídla MyKETO. Nejenže začnete hubnout, ale současně také chráníte svoji svalovou hmotu. Spalovat budete pouze tuk, nikoliv svaly. A ještě jedna výhoda proteinů. Mají velmi vysokou sytivost. Díky nim budete hubnout bez hladovění. Proteinové jídlo vás, pánové, zasytí rychleji a na mnohem déle než například jídlo sacharidové.

 

Co je ketóza a proč je pro hubnutí důležitá?

Ketóza je organismu přirozený fyziologický stav. Nastává, když se tělu ve stravě dodává naprosté minimum sacharidů. V ketóze se pak začínají tvořit „ketolátky“, které vznikají štěpením zásobního tuku a mají schopnost nahradit sacharidy, které jsou primárním zdrojem energie člověka.

Ketóza je přirozený stav organismu.

 

Hubnutí v ketóze je rychlé a pohodlné.

✓ Úbytek kilogramů je při ketogenní dietě je viditelný a měřitelný.

✓ Ketóza tělu umožní spalovat primárně uložené tuky. Proto je hubnutí s proteinovou dietou efektivní a bezpečné a na rozdíl od jiných způsobů hubnutí vám při ní nehrozí, že přijdete o svalovou hmotu.

✓ Za ochranu svalů vděčíte pravidelnému přísunu dostatečného množství proteinů, které získáte v proteinových jídlech a nápojích MyKETO.

 

Další výhody keto diety pro muže

Ketóze je prospěšná i proto, že v průběhu keto diety se normalizuje hladina cholesterolu v krvi a upravuje se také produkce hormonu inzulinu, který štěpí cukry. To působí na tělo doslova blahodárně. Buňky v těle se stávají vnímavější vůči inzulínu, čímž klesá případná inzulinová rezistence (prediabetický stav), i riziko vzniku cukrovky II. typu.

Co na stavu zvaném ketóza dále oceníte? Ketózu neprovází hlad, chutě ani špatná nálada. Rozhodně oceníte příval energie, které budete mít více než dřív, kdy vaše tělo nedokázalo efektivně štěpit a spalovat zásobní tuk a získávat z něj téměř 2x tolik energie než z příjmu sacharidů ve stravě.

Výživový poradce Honza Šinákl ze studia Imago, Praha říká:

Honza Šinákl, studio Imago, Praha.„Z návštěvy posiloven se pro mnohé stala každodenní rutina. Ovšem jen zvedání činek rozhodně nezajistí, že Vaše tělo bude zcela a ve správné kondici. Abyste využili veškerý potenciál a dosáhli dokonalé postavy co nejdříve, je třeba neopomíjet vyváženou stravu s dostatkem bílkovin, které jsou základním stavebním kamenem Vašeho těla.“ Pokud chcete vsadit na časově efektivní vyváženou stravu pro hubnutí pro muže, zvolte MyKETO proteinová jídla. Ta přináší velkou škálu odborníky předem připravených speciálních jídel, která plnohodnotně nahradí běžnou denní stravu člověka. Na výběr máte z mnoha sladkých či slaných protienových jídel.“

Vyberte si třeba: polévky, omelety, palačinky, proteinové nápoje, proteinové koktejly, kaše, dezerty, bramboráčky, hovězí ragú a další chutná proteinová jídla.

 

Dodržujte snadná pravidla a hubnutí máte v kapse!

Keto dieta MyKETO je snadná a pohodlná. Nejjednodušší je vybrat si vhodný dietní plán, SOFT, MEDIUM nebo MAXI, při kterém máte pevně stanoveno o kolik kilogramů chcete zhubnout. Tyto dietní plány jsou nyní navíc k dostání s velkou slevou! Pokud si během hubnutí nebudete čímkoli jisti, můžete využít infolinku nebo on-line chat. 

 

Pánové, nebojte se svěřit se do rukou odborníků!

Síť poradenských center je všem pánům, ženám i párům plně k dispozici, vybrat si tak můžete studio, které je k vám nejblíže. Výživoví poradci mají letité zkušenosti s hubnutím mužů a provedou vás procesem hubnutí tak, abyste dosáhli co nejlepších výsledků. Chcete mít přece svůj six-pack co nejdříve.

Výživový poradce Vám přesně a jasně stanoví nejvhodnější dietní režim a kombinaci proteinových jídel, důležité je i vstupní a průběžné měření na InBody včetně sledování vašeho body mass indexu (BMI). Záleží jen na vás, jestli pomoc poradců využijete. Během hubnutí s MyKETO si vybudujete správné stravovací návyky a hubnete trvale.

Chcete podpořit a motivovat? V tom případě je pro vás ideální hubnutí s poradcem.

Jak bude vypadat váš nový jídelníček? Bude se skládat z chutných proteinových jídel, která si doma snadno připravíte, s vyváženým poměrem živočišných a rostlinných bílkovin, s dostatkem vitamínů a minerálů tak, aby odpovídaly náročným kritériím pro dlouhodobý zdravý a vyvážený jídelníček. I hřešit můžete, ale s rozumem. Ketodieta není žádná věda, ale skvělý pomocník, který vám je k dispozici kdykoli budete potřebovat. Poznejte nové principy stravování, protože s nízkosacharidovým stravováním jíte chutná proteinová jídla a jste pánem svého těla, nikoli otrokem nadbytečných kilogramů.

Užívejte si zdraví a sílu a život Vás bude bavit!

Váš MyKETO tým

 

Přejít do obchodu | On-line poradnaMyKETO RECENZE | Časté dotazy | Hubnutí pro muže

Podobné články: 
MyKETO tým

Existuje nějaký nástroj, jak urychlit bazální metabolismus a s ním související spalování tuků, nebo čím zefektivnit proces hubnutí? A jde to vůbec? A co když je nám 40+ a hubnutí je opravdovým oříškem?

MyKETO tým

Když jsme byli školou povinní, podzim pro nás představoval neoblíbený návrat do školních lavic. Jistě jsme si tehdy nemysleli, že může znamenat příliv nové energie s motivací pro nové začátky, třeba právě při hubnutí.

MyKETO tým

Zpočátku marnými pokusy zhubnout se sympatická mladá maminka, paní Veronika, nedala odradit. Udělala dobře, protože její snaha nakonec byla korunována úspěchem. Šla si za svým cílem a našla dietu, při které kila letěla dolů rychle. Přečtěte si celý příběh.

MyKETO tým

"Konečně proteinové kakao!" vás napadne, když se podíváte na jeho super složení. Rychle budou zapomenuta běžná kakaa slazená cukrem. Ode dneška budete chtít od kakaa více - více proteinů, více vitamínů, více MCT a vlákniny, více skvělé chuti a právě novinka MyKETO Proteinové kakao vám toto vše přináší. 

MyKETO tým

Vůně kávy = vůně domova. Káva evokuje pocit klidu a pohody. Proč nespojit příjemné s užitečným a při pití lahodné kávy hubnout?  

Ing. Ivan Mach, CSc., Prezident Aliance výživových poradců

Celý život pracuji s klienty, kteří chtějí zhubnout. Velmi jsem přivítal, že přibývá studií prokazujících, že ketogenní diety skutečně fungují a např.  MyKETO osobně považuji za osvědčený nástroj k trvalému zhubnutí.